Seznamte se. Návštěvníci z vesmíru přicházejí, aneb Jak to všechno začalo

Představte si, že jste obyvatelem vzdálené planety a pracujete jako operátor ve Vesmírném výzkumném ústavu. Vaším úkolem je přijímat zprávy posílané expedicemi, které objevují a zkoumají nové planety.
Jedna taková expedice právě dorazila na Zemi a začala posílat zpět zprávy o svých objevech. Země je však velmi daleko a při přenosu dochází k rušení a zeslabení signálu, to vede ke ztrátě synchronizace a zprávy přicházejí zkomolené.

Krásná grafika

Ať už jde o rozhraní samotné hry nebo kreslené obrázky, vše je nádherně zpracované, takže hra bude příjemnou podívanou pro každého.

Desítky levelů

Je připraveno celkem 68 jedinečných levelů, které Vás zabaví na velmi dlouhou dobu. Někdy se pořádně zapotíte než level vyřešíte.

Vícesměrné skládání

Každá zpráva se skláda z 30 bloků (čtverců), které se navzájem úplně zpřeházely a navíc také zrcadlově převrátily nebo otočily.

Jak se hra ovládá?

Na dosažení cíle hry a proskládaní se až na její konec musíte složit všech 68 obrazů pomocí několika málo funkcí.

Posouvání bloků

Základem skládaní jednotlivých levelů, zpráv, je posouvání bloků s částí celkového obrazu.

Pomocník, nápověda

Když si nebudete jisti, kam který čtverec patří, nebo jak je otočen, můžete využít nápovědy.

Horizontální překlopení

Každý čtverec je možné překlopit taky horizontálně...

Vertikální překlopení

... nebo vertíkálně

Čekají vás destítky minut ne-li hodin zábavy

Každý level je jedinečný, vtipný a jeho složení vám může klidně zabrat mnoho desítek minut. Připočteme-li k tomu celkem 68 levelů, hrací doba může být na úrovni několika hodin, možná dnů. S každým levelem budete blíže ke zdárnému ukončení hry, kde na vás čeká malé překvapení.

  • 68 levelů
  • vtipné obrázky a texty
  • několik hodin hraní
  • s malým překvapením na konci

Hodnocení každého levelu

Po dokončení každého levelu hra zhodnotí, jak se vám dařilo, a zobrazí se určitý počet hvězdiček. Jejich počet závisí zejména na čase skládání a počtu kroků, které jste potřebovali na dokončení levelu.

Při úspěšném složení levelu získáte 10 diamantů plus dalších 5 za každou hvězdu. Diamanty se dají použít na zobrazení nápovědy, přičemž jeden diamant = jedna sekunda zobrazení nápovědy.

Galerie několika obrázků ze hry Expedice

Vtipné, ručně kreslené vtipy jsou doplněny o příjemnou grafiku celého rozhraní, kde se lehce zorientujete.

Stáhněte si hru Expedice zdarma ještě dnes!

Neváhejte, několikahodinová zábavná hra čeká. Pokud máte rádi logické hry, hlavolamy a taky se chcete při hře dobře zasmát, hra Expedice na podivnou planetu je přesně pro vás.

Bude Expedice 2?

Všechno záleží na zájmu hráčů o první díl této hry. Máme připraven stručný scénář pokračování, které bude navazovat na konec prvního dílu.

Návštěvníci se vrátí zpět na svou planetu a vezmou s sebou dva obyvatele země, aby obohatili jejich kulturu jejich (tedy našim) způsobem života. Věřte, že i to bude skvělá hra plná humoru a vtipných ilustrací.

Jako při každém projektu, malém či velkém, je spousta práce a nákladů. Proto abychom mohli vůbec zahájit tvorbu druhého dílu, potřebujeme samozřejmě finance. Váš finančný dar bude použit na sepsání kompletního scénaře, grafiku, další nové vtipné ilustrace (předpoklad je 90 levelů), hudbu, zvuky a jiné.

Podpořit druhý díl můžete přes PayPal, kreditní kartou, PayPal účtem, převodem na náš účet (pro víc info nás kontaktujte) nebo přes službu Indiegogo.com - jako podpora se cení už jen to, že budete tuto výzvu sdílet se svými přáteli.

Odměnou vám bude uvedení vašeho jména nebo firmy v credits druhého pokračování.

Chcete nás kontaktovat? Napište nám!

Máte nápad na vylepšení hry, našli jste chybu, chcete nás podpořit nebo nám pomoc při vývoji další verze a pokračování hry? Napište nám.